30 YILLIK TECRÜBE - UZMAN KADRO - HIZLI SERVİS

Klasik Mobilya, Modüler mobilya, mutfak dolapları, banyo dolapları dışında kornij, stor perde, ayna, çerçeve vb. montajını da yapmaktayız. Taşınma esnası sırasında kullandığınız mobilyaların demontajını, vereceğiniz yeni adresinize de gelip en uygun şekilde montaj yapar ve teslim ederiz.

Mobilya ürünlerinizin odadan odaya geçmesinde demontajını yapıp, yeni yerine montajını da yapıyoruz.

Mevcut olan mobilyalarınıza veya satın almış olduğunuz mobilyalara da ek ünite de imalattan çıkararak isteğiniz doğrultusunda montajını yaparak istenilen görüntüye gelmesinide sağlıyoruz.İstanbul genelinde bulunan modüler mobilya satışını yapan firmalardan, yerinize uygun ürünü bulamadıysanız adresinize gelip yerin ölçüsünü alarak istenilen mobilyayıda imalatını yapmaktayız.

Vermiş olduğumuz hizmet modüler mobilya, mutfak dolapları, banyo dolaplarıyla sınırlı olmayıp korniş, stor perde, ayna, çerçeve vb. montajını yapmaktayız. Evinizde taşınma sırasında kullanmış olduğunuz mobilyaların demontajını, vereceğiniz ikinci adrese de gelip uygun bir şekilde tekrar montajını yapıp sizlere teslim etmekteyiz. Mobilya ürünlerinizin odadan odaya geçmesinde de demontajını yapıp, yeni yerine montajını da yapıyoruz.

bebek odası montajı, yemek odası montaj,en uygun fiyat,yatak odası montaj,en uygun montaj fiyatları,avize montaj, kornij montajı, mutfak dolabı montajı, banyo dolabı montaj, ucuz fiyat,genç odası montaj, uygun fiyat, kapı montaj, uygun fiyat, yapı market ürünleri, ucuz, fuar standı montaj, uygun fiyat,gömme dolap montaj, en uygun fiyat, ranza montaj,ucuz montaj,servis,baza montaj, uygun fiyat servis,çalışma masası montaj, uygun fiyat, şömine montaj, hızlı servis, şifonyer montaj, hızlı servis, portmanto montaj, İstanbul servis, tv ünite montaj.

© Copyright 2021  HALILUSTA.NET    -    All Rights Reserved    -    info@halilusta.net    -    Çağrı Merkezi: 0544 891 83 38

Tasarım