Mobilya montajı nasıl yapılır.

Mobilya montajı yapılmadan önce yapılması gerekenler;

  1. Montaj yapılacak alanın; montajı engellemeyecek derecede küçük olmaması gerekir.
  2. Gerekli montaj alet ve gereçlerin bulunması gerekir. Montaj için ne kadar fazla yardımcı ve gerekli araç/gereç varsa o derecede hem zamandan kazanırsınız, hem de fazla yorulmadan mobilyalarınızın montajını tamamlamış olursunuz.
  3. Montajı yapılacak mobilyaların titizlikle taşınması gerekir. Modüler mobilyaların alışveriş mağazalarında stoklama, taşıma ve teslim süreçlerinde personellerinin yanlış uygulama sonucu paket içeriğine zarar vermiş olabilirler. Kolilerde ve ambalajlarda ezik, kesik, açıldıktan sonra tekrar bantlanmış kolileri teslim alırken birkez daha düşünmenizde fayda vardır.
  4. Alışveriş mağazalarından aldığınız modüler mobilya parçalarını itina ile evinize veya iş yerinize getirirken dikkatli olunması gerekir.
  5. Hayatınızda hiç mobilya montajı yapmadıysanız, kesinlikle videolara vs. aldanmadan; ya daha önceden montaj yapmış deneyimli bir arkadaşınızdan yardım alınız ya da profesyonel montaj desteği sağlayan uzman mobilya montaj firmalarından destek talebinde bulununuz.

© Copyright 2021  HALILUSTA.NET    -    All Rights Reserved    -    info@halilusta.net    -    Çağrı Merkezi: 0544 891 83 38

Tasarım